Szkoła Językowa Kinder School istnieje od 2012 roku. Oferujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, uczniom szkół średnich oraz dorosłym. W naszej ofercie posiadamy zajęcia grupowe i indywidualne, tradycyjnie nazywane korepetycjami.

Kinder School to:

Doświadczeni lektorzy

Absolwenci studiów filologicznych, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem nie tylko zbudują fundamenty doskonałej znajomości języka, ale przyczynią się do późniejszych sukcesów Twojego dziecka

Niestandardowe metody pracy

Nasze, poza podręcznikowe metody pracy, sprawiają, że nauka z nami to wielka przyjemność

Przyjazne miejsce

Miejsce, w którym dbamy o to, aby Twoje dziecko czuło się ważne, wartościowe oraz, gdzie dostrzegany jest Jego najmniejszy sukces

Robimy to, co kochamy i kochamy to, co robimy.

Zaufało nam już wielu! Zaufaj i Ty!

Nasz Dream Team – czyli nasi lektorzy

Ewelina Pazdan - Morawczyńska
Ewelina Pazdan – Morawczyńska
Lektor języka angielskiego oraz francuskiego
O tym, aby zostać nauczycielką marzyłam od dziecka. Językami, szczególnie językiem francuskim, zafascynowałam się w czasach liceum. Tak pokierowałam swoją ścieżką edukacyjną, że po ukończeniu Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Wrocławskim zostałam panią od angielskiego i francuskiego. Jest to praca, w której odnajduję się absolutnie całkowicie. Razem z siostrą Kingą od 8 lat współtworzę Kinder School. Uwielbiam pracę z najmłodszymi, dlatego też prowadzę głównie zajęcia dla tej grupy wiekowej. Wykorzystuję naturalne potrzeby rozwojowe dzieci, jakim jest ruch, zabawa i chęć ciągłego odkrywania świata, dzięki czemu tworzymy fundamenty doskonałej znajomości języka. Dużą wagę przywiązuję nie tylko do stosowanych metod edukacyjnych, ale także pomocy dydaktycznych, które nierzadko są moje autorstwa. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat psychologii rozwojowej i wychowawczej dziecka. Kocham zwierzęta, dobrą kawę, estetyczne wnętrza i kolor biały. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców Kuby i Filipa.
Kinga Pazdan - Kolak
Kinga Pazdan – Kolak
Lektor języka angielskiego
Jestem absolwentką Wydziału Filologii Angielskiej na AHE w Łodzi. Nauczanie jest zarówno moją pasją, jak i sposobem na życie. Od 8 lat razem z Eweliną tworzę Kinder School, a w zawodzie pracuję od 14 lat. Dokładam wszelkich starań, aby nauka była przyjemnością i odbywała się w przyjemnej atmosferze. Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech i zadowolenie ucznia, który czyniąc postępy w nauce krok po kroku odkrywa tajniki języka obcego. Moje znaki szczególne:optymizm, cierpliwość i pełne zaangażowanie w pracę.W życiu prywatnym jestem mamą czteroletniej Anielki. Lubię gotować, pić kawę i kupować buty. Interesuję się muzyką i motoryzacją.
Magdalena Drygaś
Magdalena Drygaś
Lektor języka angielskiego
Hello! Nazywam się Magdalena. W zespole Kinder School pracuję od 3 lat. Jestem magistrem filologii angielskiej, a tytuł zdobyłam na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Choć moją specjalnością są tłumaczenia, to praca z uczniami jest czymś, w czym odnajduję się całym sercem. Dlatego nadal poszerzam swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych z zakresu nauczania. Jestem oazą spokoju i cierpliwości. Odnajduję się dobrze zarówno w pracy z przedszkolakiem jak i maturzystą. Fascynuje mnie język , kultura oraz historia krajów angielskojęzycznych. Chcę, aby moje zajęcia były atrakcyjne , dlatego w swojej pracy przemycam ciekawostki językowe, jak również historyczne. W wolnych chwilach praktykuję swoje hobby kulinarne, jakim jest pieczenie ciast. Poza tym lubię filmy, szczególnie dokumentalne oraz książki o tematyce wojennej. W dzieciństwie dużą część mojego wolnego czasu poświęcałam muzyce: śpiewałam w chórku oraz grałam na organach. Teraz śpiewam głównie w drodze na zajęcia ????
Karolina Chojnacka
Karolina Chojnacka
Lektor języka angielskiego
Jestem absolwentką studiów wyższych, stale poszukującą okazji do rozwijania się w różnych dziedzinach. Języka angielskiego uczę się od zerówki, a po szkole średniej zaczęłam praktykować żywy kontakt z nim poprzez podróże i stałą komunikację z osobami pochodzącymi z innych państw. Choć lektorką w Kinder School jestem od niedawna, to odnalazłam się w tej roli bardzo szybko i mam mnóstwo pomysłów na realizację ciekawych zajęć. Chcę wspierać uczniów w rozwoju ich umiejętności – nie tylko językowych, ale również tych związanych z analizowaniem swojej pracy i samodzielnym dochodzeniem do poprawnych wniosków. Jestem osobą cierpliwą i otwartą. Staram się w pełni wykorzystywać potencjał, jaki daje mi możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych. Za sprawą własnych doświadczeń wiem, że zainteresowania to jeden z kluczy do opanowania języka obcego. Z tego powodu staram się odwoływać do pasji moich uczniów w toku naszych zajęć. We wprowadzaniu tych elementów pomagają mi kursy z zakresu psychologii i pedagogiki. W wolnym czasie rozwijam swoje pasje – inne niż język angielski i nauczanie. Szczególne miejsce w moim życiu zajmują zwierzęta. Interesuję się sztukami wizualnymi, kulturą, historią oraz językami państw Bliskiego i Dalekiego Wschodu.